Obchodní podmínky

Práva a povinnosti prodávajícího

Prodávající je povinen vyřídit závaznou objednávku a odeslat a dodat objednané zboží na adresu určenou kupujícím. Objednávka se stává závaznou po jejím zadání do objednávkového systému. Prodávající si vyhrazuje právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že není schopen zboží dodat. V takovém případě je povinen kupujícího o této skutečnosti bez zbytečného odkladu informovat na jím uvedenou e-mailovou adresu, popř. telefon.

Práva a povinnosti kupujícího

Kupující je povinen řádně vyplnit objednávku a správně uvést všechny potřebné údaje. Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu, která mu byla sdělena ještě před odesláním závazné objednávky. Kupující je povinen dodané zboží prohlédnou a bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o zjištěných závadách. Při reklamaci se řídí reklamačním řádem prodávajícího.

Cena

Všechny ceny uvedené v katalogu u zboží jsou konečné. (s DPH) Za platnou cenu se považuje cena uvedená v katalogu v den odeslání objednávky

Převzetí zboží od přepravce

image

Nabytí vlastnického práva

Vlastnického a uživatelského práva nabývá vlastník jakmile je mu zboží předáno. Při převzetí zboží je zákazník povinen zkontrolovat jeho stav, množství a popřípadě sepsat s dopravcem protokol o zjištěných závadách. V případě poškození zboží postupuje zákazník dle podmínek uvedených v reklamačním řádu.

Odstoupení od smlouvy

• Kupující má právo (dle občanského zákoníku ) odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu a to ve lhůtě do 14 dnů od převzetí zboží.

• Kupující je pak povinen zaslat nebo předat prodejci ( bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy ) zboží, které od něho obdržel. Prodávající je poté povinen, bez zbytečných odkladů ve lhůtě nejpozději do 14 dnů ode dne kdy spotřebitel zboží předal či prokázal, že zboží odeslal, vrátit kupujícímu všechny finanční prostředky jím do obchodu vložené včetně nákladů na přepravu zboží. Nabízí-li prodávavající více způsobů přepravy zboží, je povinen vrátit spotřebiteli náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží, či jeho poměrnou část.

  • Zboží nesmí nést znaky užívání.

• Náklady na přepravu zboží zpět k prodejci hradí spotřebitel.

Vrácení reklamovaného zboží

Zboží lze zaslat dodavateli na vlastní náklady dopravní službou, nebo ho předat v jakékoli pobočce dodavatele k reklamaci. Reklamační podmínky jsou uvedeny v reklamačním řádu.

  • V případném sporu je možné využít mimosoudní cestu. Pro e-shopy a většinu obchodníků bude řešit ČOI

Osobní odběr Praha a Tábor

Osobní odběr v prodejně Praha a Tábor je možný s výjimkou velkoobjemového zboží ( nad 30kg váhy a 2m délky, obkladů, dlažeb, luxfer, van, koupelnového nábytku, sanitární keramiky, sprchových koutů, masážních, parních a sprchových boxů, sprch. zástěn, bojlerů)

Ochrana osobních údajů

1. Osobní údaje zákazníků jsou chráněny před zveřejněním a jakýmkoli zneužitím. Osobní údaje jsou používány pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem. 2. V případě udání emailové adresy zákazníkem si provozovatel internetového obchodu vyhrazuje právo zasílat zákazníkům průběžné informace o novém zboží apod. Projevené přání zákazníka tyto informace nezasílat bude respektováno.

Dodací podmínky

Dodací podmínky + způsob dodání

Za dodání zboží se považuje osobní převzetí zboží kupujícím na některé z poboček provozovatele, nebo na dobírku. Vlastnické právo ke zboží vzniká převzetím zboží po jeho zaplacení.

V případě, že je objednané zboží skladem, expedujeme objednávky v průběhu 2–4 pracovních dní ode dne potvrzení Vaší objednávky. Neskladové zboží dodáváme v průběhu 4–14 pracovních dnů dle dodacích termínů našich dodavatelů.

Při poslání zboží na dobírku Vám bude zboží doručeno spediční službou na uvedenou adresu v objednávce.

  • CENA DOPRAVY JE ZÁVISLÁ NA CELKOVÉ VÁZE A MNOŽSTVÍ OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ A BUDEME VÁS O NÍ INFORMOVAT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM V POTVRZENÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY.
  • V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NEBO NEJASNOSTÍ VOLEJTE 777 281 339.

Doprava a balné vč. DPH 21%

Platí pro dodání zboží v rámci ČR.

PŘI OBJEDNÁVCE ZBOŽÍ V HODNOTĚ 6000,– Kč vč. DPH 21% JE DOPRAVA ZDARMA! ( platí pro ČR s výjimkou přepravy dlažeb a obkladů )

PLATBA V HOTOVOSTI, OSOBNÍ ODBĚR V NĚKTERÉ Z NAŠICH POBOČEK DOPRAVA ZDARMA!

  • Doprava + balné ( balík do 30kg ): 120.-Kč
  • Přeprava van 380.-Kč

CENA DOPRAVY KŘEHKÉHO ZBOŽÍ, DLAŽEB A OBKLADŮ SE ŘEŠÍ INDIVIDUÁLNĚ, ZÁKAZNÍK BUDE KONTAKTOVÁN!

V případě nutnosti přepravy zboží na paletě Vás budeme telefonicky kontaktovat. PALETY JSOU VRATNÉ!

.….….….….….….

  • CENY DOPRAVY DO ZAHRANIČÍ – SLOVENSKO – SE ŘÍDÍ PLATNÝMI TARIFY SMLUVNÍ DOPRAVNÍ SPOLEČNOSTI.